Poznaj Polskę i
jej sąsiadów z Polą Neis 

Rekord Polski w liczbie odwiedzonych muzeów, restauracji i atrakcyjnych miejsc.
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
reklama1
reklama2
reklama3
reklama4
reklama5
reklama6
reklama7
reklama8
reklama9
r10
r11
r12
r13
r14 
r15 
r16 
r17 
 r18
r19 
 r20
r21 
 r22
 r24
 r25
 r26
 r27
r28 
r29 
r30 
r33 
Utworzono: 02.08.2017r.

Strefa Czytelnika: Silesian Bar War na gorącej plaży miejskiej w Raciborzu

 Silesian Bar War w Raciborzu. Silesian Bar War w Raciborzu. Autor: Adventure Media.

Eksponują swoją siłę, ćwiczą wytrzymałość oraz dynamikę, ale przede wszystkim wykonują trening z własną masą ciała. Członkowie teamu Street Workout Racibórz swoimi pokazami promują sport, aktywny wypoczynek. W pierwszej połowie sierpnia poprowadzą warsztaty, w których może wziąć udział każdy, kto chce popracować nad kondycją. Na 15 sierpnia zaplanowali Ogólnopolskie Zawody Silesian Bar War na plaży miejskiej. Widowiskowe wydarzenie jest jedną z propozycji uczczenia 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi. 

Silesian Bar War na gorącej plaży miejskiej w Raciborzu 4

„Nie musisz być wielkim, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim!”- ta złota myśl Lesa Browna powinna przewodniczyć wszystkim, którzy zdecydowali się na treningi Street Workoutu. W Raciborzu od wielu lat działa grupa młodych, wysportowanych ludzi, dla których ta dyscyplina, to już nie tylko regularne treningi, ale styl życia. Przewodniczy im Dawid Łomnicki. 23-latek, który od zawsze związany był ze sportem. Grał w piłkę nożną, trenował lekkoatletykę, pływał. Po zakończeniu edukacji brakowało mu aktywności fizycznej, nie miał pieniędzy na siłownie, więc stworzył własną siłownię na podwórku nieopodal miejsca zamieszkania. Wystarczył mu trzepak, zaczął trenować Street Workout. Ta forma ćwiczeń szybko zainteresowała jego rówieśników, a nawet przedstawicieli Urzędu Miasta Racibórz. W ramach współpracy, m.in. na plaży miejskiej zamontowano profesjonalny sprzęt do tego rodzaju treningów. Dawid Łomnicki potrafi wykorzystać swój potencjał, a pasją chce zarazić innych, dlatego do 11 sierpnia na plaży miejskiej poprowadzi warsztaty. - Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do zapoznania się z treningiem „bodyweight”, czyli z własną masą ciała. Bezpłatnie nauczymy podciągać się, robić poprawne pompki czy przysiady. Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-11.30 i 16.00-17.30. To jest nasza forma uczczenia 800-lecia Raciborza – zachęca do udziału Dawid Łomnicki, Street Workout Racibórz. Natomiast dla zaawansowanych miłośników tego sportu, którzy bezwarunkowo oddają się swojej pasji, 15 sierpnia odbędą się zawody Street Worktout „Silesian Bar War”. - Zawody Silesian Bar War, to ogólnopolska bitwa SW o miano najpotężniejszego zawodnika tego wydarzenia sportowego. Dzięki niesamowitym umiejętnościom i ogromnej sile startujących emocje z pewnością sięgną zenitu. Swój udział zapowiedziało już blisko 30 niezwykle utalentowanych zawodników, z m.in.: Warszawy, Kalisza, Biłgoraju, Gliwic czy Nowego Miasta. Zachęcam do kibicowania, bo szykuje się naprawdę wspaniałe widowisko – podkreśla D. Łomnicki.  Akrobacje na sprzętach wymagają od zawodników precyzji, siły i koncentracji, które będą brane pod uwagę przy ocenie sędziowskiej. Zwycięży ten, którego elementy statyczne, ruchowe i kombinacje najbardziej zachwycą jury.

Silesian Bar War to z pewnością najgorętsze wydarzenie sportowe tego lata w Raciborzu.

Silesian Bar War na gorącej plaży miejskiej w Raciborzu 1

Silesian Bar War na gorącej plaży miejskiej w Raciborzu 2

Silesian Bar War na gorącej plaży miejskiej w Raciborzu 5

 

Organizatorzy nadal poszukują sponsorów, bo chcą, aby impreza odbyła się na możliwie jak najwyższym poziomie. Osoby, przedsiębiorstwa, wszyscy, którzy chcieliby wspomóc młodych organizatorów w tym przedsięwzięciu, proszeni są o kontakt z Dawidem, tel. 787 87 77 11 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Zdjęcia: https://www.facebook.com/SWRaciborz/?fref=ts 

  • Wiadomość prasowa: Justyna Korzeniak/ Adventure Media

POZNAJ Z POLĄ NEIS SĄSIADÓW POLSKI

Niemcy

flaga niemiec mala

Rosja

flaga-rosji-mala

Litwa

flaga-litwy-mala

Białoruś

flaga-bialorusi-mala

Ukraina

flaga-ukrainy-mala

Słowacja

flaga-slowacji-mala

Czechy

flaga-czech-mala
Niemcy Rosja Litwa Białoruś Ukraina

Słowacja

Czechy