Poznaj Polskę i
jej sąsiadów z Polą Neis 

Rekord Polski w liczbie odwiedzonych muzeów, restauracji i atrakcyjnych miejsc.
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
reklama1
reklama2
reklama3
reklama4
reklama5
reklama6
reklama7
reklama8
reklama9
r10
r11
r12
r13
r14 
r15 
r16 
r17 
 r18
r19 
 r20
r21 
 r22
 r24
 r25
 r26
 r27
r28 
r29 
r30 
r33 
Utworzono: 07.09.2017r.

"mejKING" - Festiwal twórców i tworów

Organizator: Warsztat Miejski w Gliwicach i Centrum Inicjatyw Społecznych Organizator kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na festiwal twórców i tworów mejKING, zapraszają Warsztat Miejski w Gliwicach oraz Centrum Inicjatyw Społecznych. Wydarzenie odbędzie już 15/16/17.09.2017 w Gliwicach w obrębie i okolicy Starej Fabryki Drutu i BLCRK. mejKING to impreza dla wszystkich, których interesuje sztuka, technologia i dobra zabawa, bo właśnie te elementy łączą wszystkie wydarzenia, które organizatorzy przygotowali w ramach „mejKING” dla uczestników w każdym wieku.

Najmłodsi będą mogli twórczo poszaleć w Majster Strefie, gdzie animatorzy i majsterkowicze pomogą im stworzyć lampiony, instrumenty i małe dzieła sztuki. Ci starsi skorzystają z bogatej oferty warsztatów i imprez artystycznych. Na wszystkich czekają też prezentacje - m.in. rozszerzonej rzeczywistości i druku 3D, instalacje artystyczne, spektakle i wiele więcej!

Program wydarzenia jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie. Po wyczerpującej zabawie będzie można zrelaksować się na leżakach w strefie gastro, przy pysznej kawie lub herbacie i przekąskach. By wieczorem, znów w pełni sił, imprezować na koncertach i afterparty. „mejKING” wieńczy kilkumiesięczny projekt artystyczno-majsterkowy „MajsterSztuk”, w czasie którego zorganizowano koncerty, warsztaty dla zainteresowanych konstruowaniem i łączeniem majsterkowania z twórczością artystyczną. Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Gliwice i Województwa Śląskiego. 

 

https://gliwice.eu/sites/default/files/styles/gliwice_880x495/public/event/images/festiwal_mejking_2_0.jpeg?itok=N1zw0kaD

  • Wiadomość prasowa: UM Gliwice

POZNAJ Z POLĄ NEIS SĄSIADÓW POLSKI

Niemcy

flaga niemiec mala

Rosja

flaga-rosji-mala

Litwa

flaga-litwy-mala

Białoruś

flaga-bialorusi-mala

Ukraina

flaga-ukrainy-mala

Słowacja

flaga-slowacji-mala

Czechy

flaga-czech-mala
Niemcy Rosja Litwa Białoruś Ukraina

Słowacja

Czechy