Poznaj Polskę i
jej sąsiadów z Polą Neis 

Rekord Polski w liczbie odwiedzonych muzeów, restauracji i atrakcyjnych miejsc.
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
reklama1
reklama2
reklama3
reklama4
reklama5
reklama6
reklama7
reklama8
reklama9
r10
r11
r12
r13
r14 
r15 
r16 
r17 
 r18
r19 
 r20
r21 
 r22
 r24
 r25
 r26
 r27
r28 
r29 
r30 
r33 
Utworzono: 12.12.2017r.

Sylwestrowa „Aleja Hitów” w alei Róż

Weronika Kowalska, Jacek Wojciechowski, Jan Nosal i Karol Polak - aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie, dołączają do Sylwestra w Krakowie. Podczas koncertu przemianują nowohucką aleję Róż w „Aleję Hitów”. Przy akompaniamencie muzyków Marcina Chatysa, Szymona Aleksandra Piotrowskiego i Macieja Salusa, wykonają największe i niezapomniane przeboje polskich oraz zagranicznych gwiazd. Zabrzmią utwory m.in. Republiki, Lady Punk, Manaamu, Czesława Niemena, Leonarda Cohena i Boba Dylana. Artyści zapowiadają niespodzianki!

Sylwestrowa „Aleja Hitów” w alei Róż Fot. materiały prasowe / KBF

Sylwester w Krakowie po raz drugi gości w Nowej Hucie. W tym roku na wspólną zabawę zapraszamy do namiotu ustawionego w alei Róż.

Podczas tegorocznego Sylwestra w Krakowie zapraszamy do zabawy także na trzech pozostałych scenach. Na Rynku Głównym zagrają: Kasia Moś, Bovska, Natalia Nykiel oraz krakowska didżejka Olivia. W TAURON Arena Kraków wystąpią Szpaku i jego Chory Band, Rasmentalism, Młody Ambasador Polszczyzny Łona, któremu będzie towarzyszyć stały kompan Webber oraz zespół The Pimps, a także Ten Typ Mes. W namiocie na Rynku Podgórskim wystąpią natomiast Boba Jazz Band, raper L.U.C. wraz z Krystyną Prońko i Wojciech Pijanowski ze specjalnym setem didżejskim.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Do TAURON Arena Kraków obowiązują jednak bezpłatne wejściówki. Kolejna pula trafi do serwisu Evenea.pl już w najbliższy czwartek,14 grudnia.

Na Sylwestra w Krakowie zapraszają Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

  • Wiadomość prasowa: UM Kraków

POZNAJ Z POLĄ NEIS SĄSIADÓW POLSKI

Niemcy

flaga niemiec mala

Rosja

flaga-rosji-mala

Litwa

flaga-litwy-mala

Białoruś

flaga-bialorusi-mala

Ukraina

flaga-ukrainy-mala

Słowacja

flaga-slowacji-mala

Czechy

flaga-czech-mala
Niemcy Rosja Litwa Białoruś Ukraina

Słowacja

Czechy